Reply on: JakuB FilO #36941:
to suvisi so vstupom SAD ZV do DPMBB. Takze to dava logiku. Logicke tiez bude ak sa znova dostanu do premavky Karosy 900.Co sa tyka novych plynakov, EU projekt hovori o ekologizacii MHD v BB, takze nemozu ist inde.
kvorka
Podľa eč (koncovka AB) sa vtedy ešte rad 950 nevyrábal, a aj podľa ošumelého vzhľadu by som tipoval inak. Okná nie sú lepené, vyzerajú ako reko-700. Či nie?