mňa nehnevá ohľadom mhd nič. lebo to aj tak nemá zmysel. Len by ma zaujímalo prečo mesto selektuje občanov na tých ktorý maxi jazdy využívať môžu a na tých ktorý ich využívať nemôžu. Velebný páni radní by sa mali zamyslieť kto ich volí a prečo ich vlastne volí. Môže občan Sásovej zat !o, že nechodí k nemu trolej ? Nemôže ! je to postavené mierne povedané na hlavu
Bubak
http://www.flickr.com/photos/bubakslovakia/3656671987/
Po tom incidente C954 NR-702BO ( http://www.flickr.com/photos/bubakslovakia/sets/72157619496459062/) som si išiel zafotiť aj MHD. Veru, Van Hooly sú síce pekné, ale chýba mi tá exotika z minulého roku. Link: http://www.flickr.com/photos/bubakslovakia/sets/72157619595470581/ Škoda, že som vtedy nemal za prvé čas a potom aj schopný foťák.
Škoda, inak neviete kde skončila, teda skončí B841 BB-033BM? Po tom ako ju v Nitre začiatkom Januára vyradili o nej nebolo počuť.