Reakcia na: Ali B. #36564:
Tak máš môj obdiv... Si zatiaľ prvým človekom, o ktorom viem že to prešiel. ? ?
. K tomu vzduchu v tunely. Tak to ti neviem povedať. Možno na daktorom stretku to rozoberiem viacej
Aj také veci sa stávajú.
BB-Schuhu
Len tak mimochodom, v tých tuneloch asi nie je veľmi dýchateľný vzduch na voľný pohyb (kebyže došlo k tomu, že zvyšok tunela by som musel absolvovať pešo).