Reply on: BB-Schuhu #36562:
Nuž čo k tomu dodať
. K tomu vzduchu v tunely. Tak to ti neviem povedať. Možno na daktorom stretku to rozoberiem viacej
. K tomu vzduchu v tunely. Tak to ti neviem povedať. Možno na daktorom stretku to rozoberiem viacej
Aj také veci sa stávajú.
BB-Schuhu
Len tak mimochodom, v tých tuneloch asi nie je veľmi dýchateľný vzduch na voľný pohyb (kebyže došlo k tomu, že zvyšok tunela by som musel absolvovať pešo).