uz by aj stacilo o vlakoch si myslim, je to iMHD, nie? ?
a aka nova kapitola?
a aka nova kapitola?

A neviem potom kto by sa ujal mojich dvoch lasok. Fujary a .....
. K tomu vzduchu v tunely. Tak to ti neviem povedať. Možno na daktorom stretku to rozoberiem viacej
Ali B.
Vetracia šachta je pri ceste z BB do Čremošného v strede tunela po pravej strane. Je to taký obrovský výklenok dlhý cca 10 metrov, široký cca 5 metrov a vysoký ako klenba tunela. Na konci výklenka je šachta kolmo hore, kde svetlo síce vidno ale nie oblohu. Zo šachty od ventilátora vedú káble do stanice Čremošné, čiže asi je zapínaný odtiaľ.