uz by aj stacilo o vlakoch si myslim, je to iMHD, nie? ?
a aka nova kapitola?
a aka nova kapitola?
A neviem potom kto by sa ujal mojich dvoch lasok. Fujary a .....
. K tomu vzduchu v tunely. Tak to ti neviem povedať. Možno na daktorom stretku to rozoberiem viacej
BB-Schuhu
Tú druhú lásku si mám akože doplniť sám?