Reply on: Ali B. #36564:
Tak máš môj obdiv... Si zatiaľ prvým človekom, o ktorom viem že to prešiel. ? ?
. K tomu vzduchu v tunely. Tak to ti neviem povedať. Možno na daktorom stretku to rozoberiem viacej

Aj také veci sa stávajú.
Bubak
K fotkám poviem iba toľko, že zajtra dodám celý set, kedže som autorom. ? ?