Reply on: expresbb #36561:
Fúfa, tak odteraz budem radšej cestovať busom. Ale nie, len žartujem... 
Len tak mimochodom, v tých tuneloch asi nie je veľmi dýchateľný vzduch na voľný pohyb (kebyže došlo k tomu, že zvyšok tunela by som musel absolvovať pešo).
BB-Schuhu
http://www.flickr.com/photos/bubakslovakia/sets/72157619496459062/ ?
Pripomína mi to osud piešťanskej C934E PN-302AR, ktorá dopadla takto: http://www.imhd.sk/pn/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=39018&gi=0&gn=1000&gs=c&gsd=&ghv=7012