Reply on: BB-Schuhu #36562:
Nuž čo k tomu dodať
. K tomu vzduchu v tunely. Tak to ti neviem povedať. Možno na daktorom stretku to rozoberiem viacej
. K tomu vzduchu v tunely. Tak to ti neviem povedať. Možno na daktorom stretku to rozoberiem viacej

Aj také veci sa stávajú.
expresbb
http://vlaky.net/upload/galeria/003507/075647.jpg