Reply on: expresbb #36561:
Fúfa, tak odteraz budem radšej cestovať busom. Ale nie, len žartujem... 
Len tak mimochodom, v tých tuneloch asi nie je veľmi dýchateľný vzduch na voľný pohyb (kebyže došlo k tomu, že zvyšok tunela by som musel absolvovať pešo).
brefos
http://busportal.sk/modules.php?name=article&sid=5763