Reakcia na: expresbb #36561:
Fúfa, tak odteraz budem radšej cestovať busom. Ale nie, len žartujem... 
Len tak mimochodom, v tých tuneloch asi nie je veľmi dýchateľný vzduch na voľný pohyb (kebyže došlo k tomu, že zvyšok tunela by som musel absolvovať pešo).
expresbb
http://vlaky.net/upload/galeria/003507/075647.jpg