Reakcia na: BB-Schuhu #36562:
Nuž čo k tomu dodať
. K tomu vzduchu v tunely. Tak to ti neviem povedať. Možno na daktorom stretku to rozoberiem viacej
. K tomu vzduchu v tunely. Tak to ti neviem povedať. Možno na daktorom stretku to rozoberiem viacej

Aj také veci sa stávajú.
BB-Schuhu
http://www.flickr.com/photos/bubakslovakia/sets/72157619496459062/ ?
Pripomína mi to osud piešťanskej C934E PN-302AR, ktorá dopadla takto: http://www.imhd.sk/pn/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=39018&gi=0&gn=1000&gs=c&gsd=&ghv=7012