Aby som bol konkrétny, tak v priebehu včerajšieho a dnešného dňa sa stavba severného obchvatu pohla dopredu - po 2 mesiacoch vypiľovania drevín začínajú povrchové zemné práce. Konkrétne sa tak deje na 2 miestach - medzi Kostiviarskou a Karlovom a za areálom SAD. Avšak vzhľadom na množstvo otáznikov okolo PPP sa predčasnej radosti z napredovania stavebnej činnosti radšej zdržím.
expresbb
Re #36571 brefos: Asi preto, že už trištvrte roka to nie je moja domovská trať. Teraz behám od Fiľakova, cez Červenú Skalu, Žilinu až po Levice.