Aby som bol konkrétny, tak v priebehu včerajšieho a dnešného dňa sa stavba severného obchvatu pohla dopredu - po 2 mesiacoch vypiľovania drevín začínajú povrchové zemné práce. Konkrétne sa tak deje na 2 miestach - medzi Kostiviarskou a Karlovom a za areálom SAD. Avšak vzhľadom na množstvo otáznikov okolo PPP sa predčasnej radosti z napredovania stavebnej činnosti radšej zdržím.

Jeffko