Reakcia na: kvorka #28243:
Z uctovneho hladiska sa trolejbus aj autobus odpisuju po dobu ich zivotnosti. Pochybujem, ze ta je u autobusu 4 roky. Este som nepocul o uctovnom predpise, ktory by urcoval, co sa ma kolko rokov odpisovat. To je na posudeni majitela. Tak prosim nekecaj.
Flying