Reakcia na: draxter #28060:
Plny suhlas. S tym Chamurappiho zakonikom si to dokonale vystihol. A ten bordel v doprave v BB uz prudko pripomina Ukrajinu. Marsrutky. V podstate DPmBB urobil to iste, co kedysi Horuca strela. Licencia na nepravidelnu dopravu a pravidelne jazdenie po trase konkurencie. Fakt som ocakaval od DPmBB inu uroven. Nuz ale, so Snopkom na cele jazdime vesele, vlastne co som cakal...
Papyr
zavedenim kyvadlovej dopravy do Sasovej ste ma velmi vyrazne nepotesili. Neda sa to charakterizovat inak, ako truc-linka.
Dufal som, ze krizu sposobenu SAD Zvolen budete riesit inak, pravnickejsie. SAD Zvolen bola zalovatelna na mnoho paragrafov, namatkou spomeniem §47 pismeno c) Obchodneho zakonnika, nevyuzili ste z toho nic a nezalovali ste ich. Namiesto cesty obvyklej v pravnom state ste sa znizili na uroven svojho rivala a zaviedli truc-linku bez licencie, ktoru ste zahrnuli pod hlavicku kyvadlovej dopravy. Dali ste tak svojim odporcom do ruky silnu zbran. Tento krok sa este moze obratit proti vam. Nehovoriac uz o tom, ze mizernym oznacenim linky a informovanostou ste prispeli k chaosu pre cestujuceho.
Tak takto teda nie, mily DPmBB. Takto sa to nerobi. Velmi vyrazne ste ma sklamali. Cakal som od vas viac urovne. Mimochodom, tymto vas prestavam hajit aj na imhd.sk, aj na strankach mesta BB, aj na inych strankach. Este tento mesiac som vas hajil oproti SAD ZV kvoli zvolenskym truc-linkam. Zavedenim tejto truc-linky ste zo mna spravili kompletneho debila. Takze dost bolo obhajovania DP.