Reakcia na: draxter #27782:
Ja som len touto formou(uvedením toho linku) odpovedal nejakému novému zvedavcovi, ktorý nám tu kladie od rána "tak trošku naivne otazky"(čo by si síce mohol pri troche snahy nájsť a prečítat sám ?), čiže uvedenie toho linku na nasadenie toho Tedomu na nejakú konkrétnu linku nebolo primárne mojím úmyslom. ?
expresbb
Toto ma fakt dorazilo : "Navíc i poslední lokálka jezdí pomalu stejně rychle jako Pendolino, průměrná rychlost podobných "couráků" se pohybuje kolem 130 km/hod." A u nás sa tomu nadáva koridorová rýchlosť