Ponukám vám svoje tel.číslo kto by si to rozmyslel :0904 951 537 budem sa túlať ulicami mesta. Najde sa niekto. SOS,SOS
) preto o Ikaca vodici nejavili zaujem - "aj tak sa nekupi". Vodic Ciciaka si ho vyskusal a pochvaloval. Dobre pracovisko vodica, 2 dvere, nizka podlaha. Nie je to prilis siroke a kolesa tomu netrcia. Ked dosiel ku kostolu s plnym vozov, dochodcovia len "štrg-brng" a uz hlasili: Pan vodic, mozeme ist. 


), to asi preto, lebo predtým jazdil 4 spoje za sebou práve na L20.
Majkl
Re Schuhu: aj ja by som sa potešil. Určite by to bola viac než dôstojná náhrada TAMu. Výhodou je, že ho ponúka Karosa a nie sám Ikarus (vieme, ako sú v BBDS vysadení na Karosy)