Reakcia na: Papyr #27396:
Uplne jednoznacne nesplnili nastup vsetkymi dvermi (ale to sa nepodarilo zatial ani DPMBB). Velmi by ma zaujimalo, co je pricinou 2 dveri miesto troch -- ci je to naozaj len nutnost investicie do tych zltych zazrakov (co pri ekonomickej sile SAD ZV vyznieva dost smiesne), alebo maju na to aj nejaky iny argument.
a teraz na tom tiež intenzívne pracujú.

mirkobb
Takže takto to nejak v BB funguje, to či by si použil bystricku MHD, keby si potreboval, zalezi čisto iba od Teba, nikto Ta nenuti.. Možno to suvisi s nejakou Tvojou predpojatostou voči mestu BB ako "roduverneho" žilinčana, pretože inak som Tvoju naražku nepochopil..? ? Ale s určitostou vieme, že take niečo v Žiline nezažiješ.. ?