Chcem sa opytat dpmbb teda niekoho odtial ? Neplnajuje sa dokupit este jeden minibus? urcite by nasiel vyuzitie kebyze sa zvysi hustota spojov do sasovej ak by to neslo sposobom zeby mesto schvalilo nejake dalsie linky a tym padom by sa vyuzili mestske vozy. Ale urcite by nasiel vyuzitie aj do inych casti mesta. Alebo aspon ten nizkopodlazak vyuzit na 80ku co tak X80 ?
A este sa chcem oypat preco sa ako zaloha nevyuziva prave nizkopodlazny voz? vopred dakujem za zodpovedanie ?
A este sa chcem oypat preco sa ako zaloha nevyuziva prave nizkopodlazny voz? vopred dakujem za zodpovedanie ?
?
wizard112
nízkopodlažné autobusy
Kedy už konečne začnú premávať nízkopodlažné autobusy pre vozíčkarov. Keď sa informujem na SAD Zvolen, tvrdia že to brzdíte Vy, keď sa obrátim na BBDS tiež vravia na Vás? Môžte už konečne rozhodnúť, ktorá spoločnosť bude mať licenciu na linku č.80?
Tak SAD ZV si neprenajme autobusy DPM (medzi nimi aj 2 nízkopodlažné) a ešte takto zavádza... Hlavne že sme najlepší v galaxií. ?