Reakcia na: mimi #27159:
Híí, som sa ňou dačo nachodil. Cestou do Brezna sa v polceste za jazdy pri krčme vyskakuje, stihnú sa dať dva piva (kým prejde protiidúci vlak z Brezna) a pomali dôjsť na stanicu. Cesta Tisovec - Brezno (asi 25km) hodinu tridsať. Nostalgia. ?
?
mirkobb
Rozhodnutim vtedajsich statnych a stranickych organov (co vlastne bolo dtto) sa prijala myslienka vybudovat trolejbusovu siet "na treti pokus" aj v BB, no a kedze v tej dobe prevadzkovalo MHD v BB spominane CSAD, tak to "prifrcli" jemu, keby cisto hypoteticky bol v tej dobe prevadzkoval MHD dopravny podnik, alebo nejaky "Janko-Palko", tak by to prischlo jemu, tak aka tam zasluha bystrickej sadky? ? Pisem to preto, pretoze mi pripadalo, ze svojou poznamkou o bocianoch si chcela navodit prave tento dojem..?
Inou kapitolou je uz nasledna starostlivost o zvereny majetok, prevadzkovanie, atd.