Tak toto som v BB nečakal. Niekto asi objavil Ameriku, lebo na celej Partizánskej sú založené tabule s CP prekryté plexisklom!!!
Re #2722 Majkl: Tiež som niekoľkokrát videl kolóny Ikarusov smerujúce z juhu na sever. Raz dokonca asi 20 vozov zle odbočilo a úplne zablokovalo radvanskú stanicu... ?
Re #2722 Majkl: Tiež som niekoľkokrát videl kolóny Ikarusov smerujúce z juhu na sever. Raz dokonca asi 20 vozov zle odbočilo a úplne zablokovalo radvanskú stanicu... ?
?
Petik
KMB ma este jednu vyhodu... ked nepride sprievodca, mozes si tie kilometre nechat vyskrtnut. Ja som takto usetril 2 alebo 3 cesty (po 400km) ?. Ale ako hovorim... vlakom som cestoval naposledy niekedy v oktobri - pred zmenou CP.