Petik: ono sa to zdá, že to je jednoduché, aj ja som to skúšal, a dobre som sa narobil len s jednou linkou - 3 (aj tak to bolo nepoužiteľné).
Voľby: Klaus si to pokašlal asi tesne pred voľbami. V televíznych klaniciach s kolegami z ČSSD pôsobil dosť kŕčovito a nemal ani moc argumety... Za vrchol považujem 14% pre KSČM
Voľby: Klaus si to pokašlal asi tesne pred voľbami. V televíznych klaniciach s kolegami z ČSSD pôsobil dosť kŕčovito a nemal ani moc argumety... Za vrchol považujem 14% pre KSČM
Kami
Co sa tyka prirastkov vozidiel, do BB prisiel SOR C9,5, a dojdu nejake mestske Karosy. Zvolen berie 1 x B952. Okrem mestskych a dialkovych autobusov, vsetko ostatne asi bude zavisiet od novych majitelov SAD.
Petik: trochu som rozmyslal nad priebeznou linkou cez Sasovu. Skusim nasimulovat linku 22+25, co to spravi ked im zoberiem par autobusov a trochu ich prerozdelim. Ide hlavne o cestovny cas, meskanie v spicke a prepravne prudy cestujucich. Len potrebuje viac info, ako si tieto linky delia svoje autobusy.