toto ma zaujalo.
http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=3825242e29ef212933352b332924ea
a ako citam tak zasa raz trolejbusi "na ustupe". 13milionov na rekonstrukciu trolejoveho vedenia dalsie na nakup 2 novych trolejbusov.
tomu hovorim riadny ustup. ? ? ?
http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=3825242e29ef212933352b332924ea
a ako citam tak zasa raz trolejbusi "na ustupe". 13milionov na rekonstrukciu trolejoveho vedenia dalsie na nakup 2 novych trolejbusov.
tomu hovorim riadny ustup. ? ? ?
, zarazilo ma však, že autobus naďalej premáva označený ako L2 (t.j. nie X2, aspoň tak tomu bolo okolo 14-tej). Paradoxom je, že niekoľko dní počas uplynulého týždňa premávali spoje L2 označené ako X2, aj keď to vtedy bola ešte normálna L2. Zbohom zdravý rozum!!!
Kami
Opat pozyvam vsetkych ucastnikov DF na stretko 29.12., hlavne tim dlhorocnym to ozaj odporucam. S ucastou suhlasil jeden dolezity host.