Reply on: Votrelec #26138:
Ak ma byt v autobuse primerana teplota,tak v letnych mesiacoch,najma v tych najhorucejsich by mala v autobuse ist klimatizacia,ale to je nemozne,aj ked sa spekulovalo nad tym,ze vodic bude mat nad sebou nainstalovanu klimatizaciu ale nejako sa od toho upustilo.Takze ked nastupis do autobusu v lete,tak sa zacnes potit ako kon.To tiez nie je spravny pristup,Kami???
, zarazilo ma však, že autobus naďalej premáva označený ako L2 (t.j. nie X2, aspoň tak tomu bolo okolo 14-tej). Paradoxom je, že niekoľko dní počas uplynulého týždňa premávali spoje L2 označené ako X2, aj keď to vtedy bola ešte normálna L2. Zbohom zdravý rozum!!!
Kami
Opat pozyvam vsetkych ucastnikov DF na stretko 29.12., hlavne tim dlhorocnym to ozaj odporucam. S ucastou suhlasil jeden dolezity host.