Reply on: Votrelec #26139:
podla vyhlášky o prevádzke v autobusoch a trolejbusoch a iných vozidiel zabezpečujúcich hromadnú prepravu cestujúcich(vic ako 8 osôb)by teplota v lete by sa mala pohybovať20--24 stupňov,v zime 18--22stupňov,ale to by musela byť v astobuse nainštalovaná klimatizácia čo nije lacná záležitosť(cca 300 000 SK) takže to ostáva len na klasike(otvorené okná a zapnutých motorčekoch na streche vozidla).

, zarazilo ma však, že autobus naďalej premáva označený ako L2 (t.j. nie X2, aspoň tak tomu bolo okolo 14-tej). Paradoxom je, že niekoľko dní počas uplynulého týždňa premávali spoje L2 označené ako X2, aj keď to vtedy bola ešte normálna L2. Zbohom zdravý rozum!!!
Votrelec
Cestujucim sa neoplati kurit,nech si mrznu,a kurit si bude iba vodic vpredu,bo on si to zasluzi!