toto ma zaujalo.
http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=3825242e29ef212933352b332924ea
a ako citam tak zasa raz trolejbusi "na ustupe". 13milionov na rekonstrukciu trolejoveho vedenia dalsie na nakup 2 novych trolejbusov.
tomu hovorim riadny ustup. ? ? ?
http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=3825242e29ef212933352b332924ea
a ako citam tak zasa raz trolejbusi "na ustupe". 13milionov na rekonstrukciu trolejoveho vedenia dalsie na nakup 2 novych trolejbusov.
tomu hovorim riadny ustup. ? ? ?
Schuhu
Autobusy premávajú naďalej - ako inak
L21 a 22 premávajú ako by sa nič nedialo. A zrejme s veľkou pravdepodobnosťou ostane jazdiť aj L26 na Tulskú od 29.12. Najväčšou tragédiou bude, ak bude mesto dotovať autobusy popod troleje (asi zabudli, že popod troleje nejazdia len 1-9, ale aj priame 21,22,26 - inak nerozumiem tomu, ako je možné že tieto linky premávajú naďalej BEZ ZMENY ako predtým, prečo sa nepostupovalo ako doteraz - autobusy síce jazdia aj teraz, ale už aspoň BEZ DOTÁCIE, to akože nikto nie je schopný urobiť fyzickú zmenu CP - skrátiť/obmedziť linku a nie iba kopírovať). Ešte raz prízvukujem, že priame linky (keď už) sa dajú trasovať aj tak, aby nešli stále len popod troleje. Priame spojenie Radvaň-Sásová by sa dalo zlepšiť aj posilnením L90. A keď aj L21+22, tak určite nie každých 20 min.