Tak neviem, či mesto konečne vstúpilo do úsmevu SAD ZV, ale včera podvečer som už videl ísť v ZVHD autobusový spoj L2 a nie X2. Kým ešte ráno 12.12.2007 bola na CL identifikácia linky 6014552/504 s cestovným 11 Sk, večer to bolo 601102/55 za 13 Sk (obdobne i dnes).
Budu sa kontrolovat listky. 
mirkobb
Su mesta a dediny, kde samosprava zakazala napr. konzumaciu alkoholu na verejnosti, fajcenie na verejnych miestach,v baroch a pod., tak preco by bystricka samosprava nemohla zakazat pohyb smradlavych "fajciacich" autobusov (na subeznych linkach s ekologickou dopravou) formou VZN, urcite by sa na to naslo dostatok poslancov(nezavisla alternativa a ini.), aspon by sa poslanco mohli rehabilitovat za svojich predchodcov, co tu tento dopravny marazmus spôsobili(z nich mnoho, co hlasovalo za SAD ZV) tam sedi este aj teraz. ? Tak nech sa v hlasovani predvedu, ako to myslia zo zivotnym prostredim v nasom meste a zdravim obcanov, co ich do poslaneckych lavic zvolili..?!