Reakcia na: xdeimosx #25972:
dpmbb je pravny subiekt ktory musi zo zakona vykazovat zisk ,aka kolvek jazda zdarma ??? tak to ani nemusi vijs z garaze a este aj usetria elektriku ... videl som ze troleje vozia vzduch hlavne cez vikendy !!! tak na co sa vypravuju??? ked ich netreba !!! interval 60/120 staci ... som zvedavy kolko bude pytat dpmbb dotaciu! 60mil aby vykrily stratu ??? ja takuto dopravu nechcem !!! ?
POZOR! Pravdepodobne sa nezdrzite smiechu.. ? ? ?
Skoda, ze ta tu nemame nejako naklonovaneho
kvorka
"Prosím Vás, ako ste mohli schváliť CP liniek SAD Zvolen, ktoré nepresahujú územie obce? Zasiahli ste do výlučnej právomoci obce /mesta Banská Bystrica/ v zmysle ustanovenia § 30 písm. a) zákona o cestnej doprave. Naviac, jedná sa o prímestskú linku, ktorá je podľa §6 ods. 3 linkou medzi dvoma alebo viacerými obcami, čo však u liniek SAD Zvolen /X3,X7,X9/ splnené nie je. Môžete to vysvetliť? Rovnakú skutočnosť ste použili ako dôvod aj u pána Hríbika na to, aby ste mu licenciu nevydali. Prosím o kvalifikovanú odpoveď, nakoľko sa tu používa nielen dvojaký meter, ale aj absollútna právna neznalosť!"
Ak nebude na ňu odpovedané, tak ju položím znova a znova. Čakajme.