Inak musím pochváliť SAD Zvolen, že tie cesťáky stihli nahodiť na web. Lebo BBDS tá zrejme zaspala načisto, ani na svojom webe ani na www.portal.cp.sk niesú nové cesťáky, okrem medzinár. a diaľkových. ? Ako sa ja dozviem čo sa pomenilo. ?
Bude to pekné Kocúrkovo.
Patriot
Ešte k L(x)2. Nechápem ako to bude vyzerať. Ak majú CP platný od 9.12., dobre, už sú aj vyvesené, lenže teraz nie sú vyvesené CP autobusovej linky 2, ktorá chodí do 14.12. ako MHD, teda je porušená zmluva s mestom a nevypravenie linky počas celého týždňa by malo byť určite potrestané.