Reakcia na: wizard112 #25933:
Hlavne ze vsetci neustale omielaju ako zasadnu prioritu cestovny ruch. Inak neda mi nepousmiat sa nad tym, ze ludia si na tu linku nezvykli. Vsak ani realne nikto o nej pomaly nevie. Pripoje verejnej dopravy k nej nikdy ani neexistovali, propagacia bola kedysi uplne na zaciatku, aj to predpokladam ze tie billboardy s lietadlom zacvakali CSA.
adrive
Mňa by zaujímalo hlavne, či mesto v tejto veci niečo podniká. Viem, že konkrétne kroky by asi nebolo rozumné zverejniť, ale stačilo by info, že mesto vo veci koná, nech si občan nemyslí, že mesto je mŕtva antilopa do ktorej môže chodiť hrýzť každá hyena.