Reakcia na: wizard112 #25798:
A práve to je na tom to najsmutnejšie. Mesto by malo byť prvé, komu by malo záležať na DPM BB. To sa však nedeje. SAD ZV si robí čo chce (ale doslovne), zákony-nezákony, pre nich je to jedno. Ale zaráža ma, že zatiaľ sa mu nič nestalo a pri tejto pasivite predovšetkým zo strany mesta mu zrejme asi nič ani nehrozí. Vždy som si myslel, že obnovením trolejbusov sa závŕši toto pochmúrne obdobie nepretržite trvajúce od 3.1.2005. Už teraz viem, že som sa mýlil...
Papyr
Re #25762 wizard112: Presne tak. Plny suhlas.
Re #25755 Danny: Co sa ospravedlnujes, sak mas pravdu. Stoj si za svojim!
Re #25767 draxter: Pravo a spravodlivost je polska parlamentna strana
Re #25772 Robo: Lebo cipove karty, ktore maju cestujuci teraz, su precipovane (takisto pololegalne) na system SAD Zvolen. Ak by mal DPmBB vydavat svoje vlastne cipove karty, otazkou zostava, kto by to zaplatil, jedna stoji 150 korun. Ak by to mal platit cestujuci, tak sa na to vykasle, a ak DP, tak by si tym vyrobil zbytocnu stratu. Nie je jediny dovod, preco by mesacnik musel byt na magnetickej karte, ked koniec jeho platnosti sa da aj vytlacit na papier a je to lacnejsie.