Dopravny podnik jedna v absolutnom utajeni. To ci skutocne vyrazia na linku trolejbusy sa dozvedame az potom, ako ich niekto rano spozoruje na linke. Nezrealizovalo sa zatial nic ani zo slubovanych pozitivnych zmien – nastup vsetkymi dvermi, mesacniky. Cenovym vymerom tu moze argumentovat len pravnik alebo debil. DPMBB je mestsky dopravny podnik. To znamena ze akcionar DP (mesto) schvaluje tarif aj cestovne poriadky sam sebe. Predsedom predstavenstva DP je Radoslav Lukaj, prednostom mestskeho uradu je Radoslav Lukaj. Teraz nam tu niekto tvrdi “chceme mat mesacniky ale nemozeme, lebo sme si ich neschvalili”. Schizofrenia alebo si len niekto sere do huby? Alebo ide o 2 roznych Radoslavov Lukajov?
V spore primestske autobusy vs. trolejbusy hra DP mrtveho chrobaka, zatial co SADZV hlada vynaliezavo vsetky mozne sposoby, ako tromfnut DPMBB.
Chcelo by to vracat udery podobnym sposobom.
Napriklad si spominam, ze SADZV sa rozhodol nezabezpecovat MHD do mestskej casti Stupy. Ak tam teda zavedie DP autobusovu linku, nijakym sposobom tym neobmedzi vykony, ani nezoberie cestujucich na ziadnej mestskej linke prevadzkovanej SADZV. Ale keby existovali mesacniky, zarucene by DP zobral cestujucich z PRIMESTSKEJ linky 601451. A preco by nemohla tato mestska linka pokracovat bezplatne az do Malachova? Bezplatna doprava nesplna podmienky pravidelnej ani nepravidelnej autobusovej dopravy, lebo nema tarif, takze BBSK by nemohol proti tejto linke nijakym sposobom zasiahnut. Od prvej zastavky na uzemi mesta by uz mali vsetci povinnost mat cestovny listok. Samozrejme mohol by si ho kupit uz v Malachove, ale vychodzia zastavka by bola povedzme Stupy otocka. De facto by to bola obnovena linka 51 do Malachova, de jure by to bola linka Stupy – nieco.
V spore primestske autobusy vs. trolejbusy hra DP mrtveho chrobaka, zatial co SADZV hlada vynaliezavo vsetky mozne sposoby, ako tromfnut DPMBB.
Chcelo by to vracat udery podobnym sposobom.
Napriklad si spominam, ze SADZV sa rozhodol nezabezpecovat MHD do mestskej casti Stupy. Ak tam teda zavedie DP autobusovu linku, nijakym sposobom tym neobmedzi vykony, ani nezoberie cestujucich na ziadnej mestskej linke prevadzkovanej SADZV. Ale keby existovali mesacniky, zarucene by DP zobral cestujucich z PRIMESTSKEJ linky 601451. A preco by nemohla tato mestska linka pokracovat bezplatne az do Malachova? Bezplatna doprava nesplna podmienky pravidelnej ani nepravidelnej autobusovej dopravy, lebo nema tarif, takze BBSK by nemohol proti tejto linke nijakym sposobom zasiahnut. Od prvej zastavky na uzemi mesta by uz mali vsetci povinnost mat cestovny listok. Samozrejme mohol by si ho kupit uz v Malachove, ale vychodzia zastavka by bola povedzme Stupy otocka. De facto by to bola obnovena linka 51 do Malachova, de jure by to bola linka Stupy – nieco.
a autobusy dpmbb odstavene na parkovisku micinska alebo v brezne ???mozno ich este dakedy na slovensku uvidime
Papyr
Re #25762 wizard112: Presne tak. Plny suhlas.
Re #25755 Danny: Co sa ospravedlnujes, sak mas pravdu. Stoj si za svojim!
Re #25767 draxter: Pravo a spravodlivost je polska parlamentna strana
Re #25772 Robo: Lebo cipove karty, ktore maju cestujuci teraz, su precipovane (takisto pololegalne) na system SAD Zvolen. Ak by mal DPmBB vydavat svoje vlastne cipove karty, otazkou zostava, kto by to zaplatil, jedna stoji 150 korun. Ak by to mal platit cestujuci, tak sa na to vykasle, a ak DP, tak by si tym vyrobil zbytocnu stratu. Nie je jediny dovod, preco by mesacnik musel byt na magnetickej karte, ked koniec jeho platnosti sa da aj vytlacit na papier a je to lacnejsie.