Reakcia na: Danny #25331:
navrhujem, aby bolo zapracované mestom do ďalšej licencie obmedzenie nasledujúceho rozsahu: viď bod 4 licencie BBSK /bez zmeny ministerstva, keďže tvrdia, že žiadny zákon neporušili/.Potom to bude spravodlivé.
Len tam na konci chyba titulok "KONIEC PRVEJ CASTI", kedze mam taky nedobry dojem, ze ista traktoristicka lobby z tohto filmu nam este urobi serial...
Bystrican.
Dufam ze zv.sadku to vyjde poriadne draho a dostane sa do pekne velkych minusovych cisel lebo takto sa jazdit vecne neda len kebyze mam za sebou velmi bohateho mecenasa ktory ma dotuje....
Neviem naco sa tu bryndziary hraju, ale kazdy podnik chce mat zisk tak rozmyslaju vsetci majitelia a o tom je trhova ekonomika.
Ale zo srdca im prajem nech sa sami dostanu na kolena postupom casu.... a su to nase peniaze takze opovazia sa pytat si nejaku dotaciu od vucky.
Este otazka na mesto je tu nejaka moznost ich odstavit od toho aby prestali zastavat na zastavkach mhd???