Reakcia na: Habibi #24973:
Neda mi to reagujem: Teba za tie tvoje dristy a osocovanie mozem zalovat asi 100x. A zavidis mi plat? Mala si sa naucit riadne soferovat, mohla si ho mat aj ty. A tie cisla by mohol zverejnit niekto z DPMBB, hm? Sa boja aby nedopadli tak ako ked vyhlasovali ze funguju bez dotacii. A teraz ked im nevychadza tak hura, chytro ideme zdrazovat cestovne..
Papyr
http://www.imhd.sk/bb/index.php?www=../bb/clanky/vyhody_trolejbusov/index
- ked som si uz raz s tym dal tolko namahy, nebudem to zbytocne opakovat. Vsetky cisla (PRESNE CISLA) a argumenty v tom su. Mne sa zda, ze si na forum este v tej dobe nechodil.