Uznám, že pripraviť kvalitný CP (v prípade Banskej Bystrice je to CP plne rešpektujúci trolejbusy, názory cestujúcich, ale určite aj priamych liniek - aspoň čiastočne) je mimoriadne zložitá a časovo náročná vec. O tom nikto nepolemizuje. Lenže ako poznám mesto, tak silne pochybujem, že usilovne pracujú a snažia sa čo najlepšie využiť každý deň v rámci 30-dňovej lehoty. Som presvedčený, že to leží na stole nejakého úradníka, zbytočne sa to predlžuje a v posledný deň sa to podpíše. Ak by bola lehota využitá (aj za cenu jej vyčerpania až do posledného dňa), tak nepoviem ani slovo, lenže na 90% to tak nie je, preto to považujem za zbytočné prieťahy.
A vôbec, prečo sa CP schvaľuje až teraz??? Prečo sa čakalo až dokým nebude vydaná licencia? Tieto veci už mohli byť dávno vyriešené (však mesto malo na to takmer 2 roky) a teraz nemuseli trolejbusy stáť kvôli CP (aj keď všetkým nám je jasné, že CP určite nie je jediným problémom, prečo trolejbusy nejazdia).
A vôbec, prečo sa CP schvaľuje až teraz??? Prečo sa čakalo až dokým nebude vydaná licencia? Tieto veci už mohli byť dávno vyriešené (však mesto malo na to takmer 2 roky) a teraz nemuseli trolejbusy stáť kvôli CP (aj keď všetkým nám je jasné, že CP určite nie je jediným problémom, prečo trolejbusy nejazdia).
Papyr
Presne toto som cakal. MDPT SR vyda pozmenene rozhodnutie, VUC by ho mala okopirovat a vydat pod vlastnym menom, ale bude robit prietahy, pricom lehota bude plynut. Mesto by malo vydat CP trolejbusovych liniek a zaroven odobrat licenciu na predmetne linky SAD ZV, ale neurobi nic. Lehota uplynie, a nielenze sa nespustia trolejbusy, ale DPMBB dostane este aj mastnu pokutu, pretoze V TOMTO pripade sa - AKA NAHODA - budu striktne dodrziavat vsetky zakony a terminy nacas...
... Mimochodom, cital som vyjadrenia DPMBB k viacerym problemom, a zda sa mi, ze su pisane prilis uradnym slohom. Bolo by mozno vhodnejsie pisat vyjadrenia viac polopatisticky-rukolapne-populisticky, mam taky osobny dojem...