Reakcia na: Petik #23770:
Ale pokial viem, tie busy SadZv MUSEL zobrat do prenajmu. Je pravda ze zjari minule roku podstatne spasili MHD v BB, ale ten najom + udrzba = vyplatil by sa kupit radsej novy. Bohuzial, nejde to len tak - zatrepat ich do vozovne.
mirkobb
http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/04.08.2007/207411000100804-19:00-24-udalosti.html?index=93662
Time: from 1:31 Komentar v #23779 ?