Reakcia na: Patriot #22303:
Chýbam ti ?????? ani sa nečudujem ja často chýbam aj sama sebe..)) ..neboj mám to pod palcom..dnes pijem vodku s citrónom..je k tomu veľký dôvod..takže budem chvíľu celkom roztopašná..len , aby som som tie hrúbky netotok ))) ? ..ale zase komu to vadí ?? hádam aj nikomu )) ?
draxter
Daj mi vedieť aký majú postoj k tomu, lebo viem, že by bolo vcelku reálne vyprevadiť právnou cestou Andera z Balkónu späť na Balkán. A potom by DPMJJ mohol robiť aj busy /ktoré nakoniec vlastní/ a len potom by sa Oa. Ander /Oa. - akademický titul Magor, keďže Mgr. je magister/ čudoval... ?