Reakcia na: Flying #22239:
Teraz sa chcem celkom seriozne opýtať prečo si ty nešiel robiť trebars dispečera , alebo tvorcu CP ?? Máš prehľad, vieš čo by ako malo byť nemusel by si to otlkať o hlavu jednoducho by si vytvoril dokonalý cestovný poriadok a my cestujúci by sme konečne prestali papuľovať. ?
. ?

PIT
Re #22233 Flying: Už zase začínaš?! Vôbec to nie je pravda, hovorili sme už spolu na túto tému v sobotu, ale asi si zase zabudol... Keďže mňa pamäť tak neklame, tak dobre viem, ako Adrianko spolu s p. Modranským rozprávali o týchto "výhodách" na tlačovke, keď pred rokom prezentovali návrh nového CP. A nevedel som, že by to boli "ľudia z tohto fóra".