Reakcia na: draxter #21613:
Tak to tušíš nesprávne, keďže na L5 chodil trolejbus na spoji s odchodom zo ZST cca o 22:35 a o takom čase sa ešte za nočné ceny nejazdilo (nočné cestovné platilo od 23:00 do 4:30).
Ak neuveris ani vlastnym ociam, mam este 2 svedkov. 
Habibi