Reakcia na: LUK #21153:
Veď ale SAD ZV takouto politikov ide sám proti sebe. Zmenami, ktoré urobil (mám na mysli masívnu redukciu spojov) sa pripravuje o cestujúcich a tým aj o zisk. A ak nechce pristúpiť ani na také primitívne a finančne nenáročné veci, čo v iných mestách nie je problém, ako rozlíšenie CP v špičke/sedle, zastávky na znamenie a pod., je to neschopný dopravca a prevádzkovania MHD by sa mal vzdať (takú radosť by mi tým urobil ?).


draxter
1.označiť zastávky, ktoré sú na znamenie
2.dať povinnosť signalizovať nástup aj výstup /nástup-kývnutie rukou, zvonenie-výstup/.
3.upraviť intervaly mimo špičky
..ale to musí niekto chcieť a vedieť. A to je PROBLÉM...