Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
dnes 20:23 | RAFIC0 | reagovať
[Tento príspevok sa mi páči] [Tento príspevok sa mi nepáči]
+1
rozbaľ príspevok
BYSTRICA
bystrica a horehronie je komunisticko-mafianske uzemie kde si konkurencia riesi trhove postavenie zbranami ako kedysi na divokom zapade....je mozne ze trolejbusy do ulic nevyjdu nikdy, lebo bude hrozit ze ich rozstrielahu samopalmi alebo rovno semtexom...kto by sa tam uz na nich vozil?...ten komunisticky nenazraty pajac co si ho cervena verbez zvolila sa tiez uspokoji s nejakou kostickou,ktoru mu podhodia a nebude si radsej palit prsty....len ako to zdovodni svojmu generalnemu tajomnikovi?...no uz som radsej ticho,lebo nebyvam az tak daleko od brezna...
dnes 20:29 | dande87 | reagovať
[Tento príspevok sa mi páči] [Tento príspevok sa mi nepáči]
+2
rozbaľ príspevok
RE: BYSTRICA
v bystrici zijem 19 rokov...teraz prerusovane...je to krasne mesto ale co sa tam deje...po.ebat to vsetko...obycajny h.a.j.z.l.i...nech si napcha ten trolejbus do r.i.t.i ked je taky k.k.t ten komunisticky b.u.z.e.r.a.n.t....tot vse z mojej strany
dnes 21:00 | Gustavson | reagovať
[Tento príspevok sa mi páči] [Tento príspevok sa mi nepáči]
rozbaľ príspevok
RE: RE: BYSTRICA
100 000 padlo kazdemu do vrecka kto odsuhlasil vstup zvolena do MHDBB tam to vsetko zacalo a skoncilo... f...'em
Reakcia na: LUK #20563:
A to si predstav, ze tento "skvely" dopravca dnes po dvoch mesiacoch a troch tyzdnoch (potom, co zo zastavky Tulska I zmizol oznacnik zastavky aj cestovny poriadok) nalepil na pristresok CP...tak to uz hej...
Reakcia na: VLK #20559:
Ježišmária! Kompatibilný, nie kompaktibilný! Aj keď konkrétne v pripade Em-Trestu by som uvítal, keby bol kompaktibilný v nejakom tom veľkom lise v zberni druhotných surovín ? .
Reakcia na: Habibi #20564:
Win-Adom hádzať nebudem... príliš ťažké na môj vkus... ?
V BB naďalej nebudú premávať trolejbusy
viď članok http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=3825242e29ef212933352b332924ea

Je toto už Normalne?Psychiatria.A este nieco.Skuste sa Mili Poslany ci kere karfilovove hlavy previes Dvojkou a budete vracať.Ja takto cestujem do skoly zo skoly.VEd to neni normalne Dávať Kratky Autobus pri raných špičkách a poobde zo skol diet pri takej KApacite tam sa neda vobec dichať.To je Kultura Cestovania??Hlavne ze to niektorych harmoních (21,22)daserete Televizori a neviem co vsetko...
Ubohééé ? ?
Reakcia na: VLK #20561:
Toto mi dáko podozrivo pripomína lov cestujúcich aj s obsahom ...žeby ako sa do hory volá tak sa z hory ozýva ??..veľmo učenlivá táto obec..hm kto si win-ado..hoc kameňom.. ? no ..
Pozdravujem toho múdreho pánka, čo dal vyliepať nové CP s tým, že ako lep kázal použiť bielu farbu... Zapatlané všetky CP, ktoré sa nepreliepali... Čiže jedny nepoužiteľné CP nahradili druhé... ?

Re #20561 VLK: múdro hovoríš, súvisle... kto vie prečo? ?
Reakcia na: VLK #20561:
Však to som mal na mysli. ?
Reakcia na: wizard112 #20560:
pokiaľ mám informácie, tak vybavovací systém funguje... jediný problém je samotný SAD STS ZVHD, ktorí sa nechcú "skompaktibilniť" s inými dopravcami a systematicky ich likvidujú... ?
Reakcia na: VLK #20559:
Čo sa používa je jedna vec, čo funguje druhá... ? A nejako to v praxi "nechce" fungovať. Tipni si, prečo. ?
Reakcia na: wizard112 #20552:
ad vybavovací systém: nepoužíva už v súčasnosti DPMBB vybavovací systém kompaktibilný so SAD STS ZVHD? Stačí ho rozšíriť a ide sa na vec... ?
Reakcia na: mirkobb #20553:
ja mam tiez pocit, ze tych mimoriadnosti vela nebolo, a ze by sa to dalo zratat za tych 17 rokov na prstoch jednej ruky. troleje sa v podstate nahradzali iba v prpade nejakych velkych zasahov do okolitej infrastruktury - vystavba kruhakov a pod., pricom aj v tychto situaciach sa skor hladali riesenia ako neodstavovat troleje a nezriadovat NAD.
Reakcia na: brefos #20556:
Teda fíjha ))) ale takô čosi !!! ?
Fíha SAD Lučenec sa vynovil www.sadlc.sk ?
Reakcia na: mirkobb #20553:
Ale teba rada čítam ty budeš rodený optimista..)) a čo ty nem poznáš chuť zmluvne ošetrovať ??.to si DPMBB skôr našetrí na nové nezlynčované autobusíke..))
Reakcia na: wizard112 #20552:
No myšienka inak celkom fajn s tým zabezpečením toho všetkého čo píšeš..zatrolejovanie Sásovej ..dohoda s SADZV /až naprší a uschne ../ no obávam sa jedného, že SAD BB prestane táto zábavka do nekonečna vďaka exluzívnej zmluve baviť a jednoducho vypne prúd a je vystaráno...také nakrájané trolejové vedenie v zberených surovinách to je iná šupa ako odpílené medené ruky plačúcej mamky v Nemeckej..teraz myslím na materialno a nie duchovno...a k tým náhodám /ktoré nebývajú/ stačí na začiatok odpíliť tie stromy čo sú blízko vedenia..povolenie hádam mesto vydá za týmto účelom..určite vydalo aj SADZVMHDBB na výrub toho radu zelene pri plote ich závodíčku...alebo žeby to bolo vadilo tej "nezávislej" RTV ??..inak tá redaktorka občas vyzerá dosť závislá ))) ?
Reakcia na: wizard112 #20552:
DPMBB vlastni autobusy vhodne na nasadenie pri vypadku trolejovej siete, tie vsak prenajima SAD ZVHD, tak to treba s nimi osetrit zmluvne, aby ich poskytli v pripade takejto udalosti, inak za celu existenciu trolejovej dopravy bolo asi takych situacii velmi malo, ak vobec nejake boli(k tomu by mohol Kami), ta siet bola spolahliva, cize ak by sa prave teraz "nieco vynimocne zacalo diat" v tomto ohlade, tak by to iba nasvedcovalo, ze za tym moze aj cosi(ktosi) byt..? ? ? ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.