Reakcia na: mimi #19943:
Takto, tam pôjdem asi Ex 140 /EC 106 ktorý ide z BB 8:35 ale naspäť neviem. Ale naspäť váham či týmto: 225/1847 (22:07 z Prahy) - to by mal byť ten jeden vozeň, čo v Žiline prepájajú a čaká tam dve hodiny... alebo autobusom o 21:00.Už som išiel raz s kolegami tým lôžkovým, ale teraz idem sám, a nerád by som sa ráno napr. zobudil bez vecí a podobne... Preto by som chcel vedieť, čo mi odporučíte, či je niekto nevie, či býva ten spoj vyťažený alebo je viac než väčšia šanca, že skončím v lôžkovom vozni v kupé sám
... A posledná vec čo ma trápi, je cena vlaku. Aspoň približne, koľko by to stálo?
mimi