Reakcia na: Papyr #19723:
No, ale ako Ty čítaš tieto debaty??..veď sa tu už dávno píše , že trolejbusy bude prevádzovať DPM BB /bodka!/ ..tak čo toľko kriku pre nič ? ..inak mne je srdečne jedno kto pečie rožky hlavne ak sú chutné som tu nedávno čítala..
Papyr
Kazdopadne trvam na svojom. BBDS je strasna a SAD ZV je este horsia, a ked sa tieto dve navzajom budu osocovat, kto je horsi, to je akoby sa jeden slepec vysmieval inemu slepcovi za jeho slepotu.
OKAMZITE SEM PRESTANTE (a to sa tyka vsetkych) PISAT POCHVALY NA SAD BBDS A SAD ZV A PRESTANTE DEBATOVAT NA TEMU, KTORA BY MALA ROBIT MHD. ANI JEDNA Z NICH!!! UZ STE TO POCHOPILI, PARTIZANI AJ BALKANCI?