Reakcia na: Papyr #19723:
No, ale ako Ty čítaš tieto debaty??..veď sa tu už dávno píše , že trolejbusy bude prevádzovať DPM BB /bodka!/ ..tak čo toľko kriku pre nič ? ..inak mne je srdečne jedno kto pečie rožky hlavne ak sú chutné som tu nedávno čítala..
LUK
http://www.busportal.sk/modules.php?name=article&sid=2629
Vyjadrenie Dopravného podniku Brezno, s.r.o.
http://www.busportal.sk/modules.php?name=article&sid=2632
--------
... naša doprava nie je taká zlá ...
http://www.busportal.sk/modules.php?name=article&sid=2628
?