Reakcia na: JJ #19679:
a este, aby som nebryzgal len na jednych, tak nabryzgam aj na druhych a aj na tretich. Co robi odbor dopravy BBSK? Lebo to vyzera, ze je maximalne spokojny, ze kazdy rok nam nejaky ten par vlakov vyssej kategorie zmizne. Co robi mesto BB? Som zvedavy, ake pripomienky mesto BB a BBSK budu adresovat ZSR v suvislosti s pripravou GVD na rok 2008. Alebo skor otazka, ci vobec budu nejake pripomienky adresovat...
mirkobb
Ale dobre,treba nech vedia vsade, ze to na BBSK dopravnom odbore nie je s "kostolnym riadom".. ?