Reakcia na: wizard112 #19662:
Mám dotaz..vhodné spojenie BB - Budapešť..Krakow..a dôvod ??..Budapešť trhy a Krakow niečo pre študentov ?? a návrh CP nebude ?? po prípade výhodnosť spojenia by ma zaujímalo /mám poľský pôvod/.. ..skús byť konkretnejší keď si odplával od MHD..možno číta aj Boris Menšík )))
.
wizard112
Podľa mňa by bolo vhodné uvažovať o linke (BR) - BB - Budapešť alebo BB - Krakow, nakoľko dnes priame spojenie s týmito mestami neexistuje. Nezaškodilo by možno ani predĺženie Zr vlaku Urpín do BB.