Reakcia na: wizard112 #19662:
Mám dotaz..vhodné spojenie BB - Budapešť..Krakow..a dôvod ??..Budapešť trhy a Krakow niečo pre študentov ?? a návrh CP nebude ?? po prípade výhodnosť spojenia by ma zaujímalo /mám poľský pôvod/.. ..skús byť konkretnejší keď si odplával od MHD..možno číta aj Boris Menšík )))
.
Ali B.
Flying: už ti to niekto písal. Tu ide o podstatu prímestského busu. Zamysli sa, prečo asi v Karose pred 25 rokmi začali vyrábať dve základné rady autobusov - typ B a typ C.