Reakcia na: PepinoBB #19322:
pozri sa, nikdy v nicom neexistuje 100%-na podpora a ja si to uvedomujem. Ale kazdy je slobodny obcan a musis uznat, ze hlasy tych, ktori nechcu trolejbusy nepocut skoro vobec alebo skor nikto okrem dopravcu SAD Zvolen, a. s. (co je uplne logicke) este nevyjadril verejne nesuhlas s trolejbusovou dopravou.Kazdy sa ma moznost vyjadrit, ale len ako slobodny obcan a nasledne v danej veci moze konat a konzultovat dane skutocnosti so samospravou, resp. so zodpovednymi a kompetentnymi organmi.
PepinoBB
S akou "jednoznačnou" odpoveďou?
Ja si neželám, aby o tom, či chcem/potrebujem trolejbusy rozhodovali "experti" z tohto fóra...