Reakcia na: S499.1023 #18773:
To čo som napísal ja s tým snímačom, bol len jeden s možností riešenia. Kľudne by sa kríženie odizolovalo. S tým nemám problém. Možno som to trošku zle prirovnal a vysvetlil. Išlo mi o princíp rekuperácie a nič lepšie ma nenapadlo ako TEŽ. S tým by sa mali vyhrať profesionáli a bola by úspora energie.
mirkobb
Ozaj,Papyr: Kedysi si slubil,ze technicky vyriesis problem odpadoveho tepla z odpornikov v trolejbusoch na ich ciastocne vykurovanie,ze vraj "do roka a do dna",co s tym je,ubehli uz dva roky? A nam by sa to vo februari pri znovuzavedni Trolikov naramne hodilo,neviem dokedy udrzime sucasne priaznive teploty..? ?